مرکز تخصصی رادیولوژی دهان، فک و صورت دکترسیدحسین حسینی زارچ


نرم افزار مدیریت و آرشیو رادیوگرافی بیماران ویژه دندانپزشکان و پزشکان محترم

ویژگی ها و امکانات

معرفی نرم افزار


نرم افزار آرشیو آنلاین در حقیقت یک ابزار ارتباطی کم حجم و سبک میان همکاران گرامی با آرشیو تصاویر مرکز رادیولوژی است که انحصارا جهت مرکز رادیولوژی دکتر حسینی زارچ طراحی و برنامه ریزی شده است. همکاران با نام کاربری و رمز عبور خود می توانند گرافی های بیماران خود را با بهترین کیفیت و حجم بسیار پایین دریافت نمایند. این نرم افزار از بستر اینترنت ملی استفاده می کند و ترافیک آن بسیار ارزان است، همچنین مانند شبکه های اجتماعی با عوامل مختلف از دسترس خارج نخواهد شد. برای استفاده از این نرم افزار پس از نصب با نام کاربری و رمز عبور مورد استفاده در وبسایت و یا تلگرام در بخش پزشکان نرم افزار وارد شوید و در صورت نداشتن این اطلاعات با شماره های مرکز، بخش آی تی تماس بگیرید.

تصاویر نرم افزار

ویژگی ها و امکانات


بستر قابل اعتماد

سامانه ی آرشیو آنلاین مرکز با تکیه بر بستر ثانویه آفلاین که در مرکز نگهداری می شود، حداقل 10 سال اطلاعات را نگهداری می کند و درصورت درخواست میتوان کل سوابق سال های گذشته یک بیمار را دریافت کرد.

قابلیت اشتراک گذاری

شما می توانید تصاویر را به همکاران دیگر با روش هایی نظیر ارسال از طریق شبکه های اجتماعی؛ ارسال لینک آنلاین و یا ایمیل ارجاع دهید. همچنین امکان پرینت کلیشه و ارسال به بیمه ها بزودی اضافه می شود.

امکانات کنترلی

غیر از پارامترهای اصلی تصویر از جمله کنتراست و روشنایی، امکان اعمال فیلترهای مختلف و همچنین اندازه گیری های دقیق روی تصاویر و یا مقایسه دو کلیشه جهت بررسی روند درمان بزودی اضافه می شود.

دریافت خودکار گرافی

نرم افزار به طور خودکار تصاویر با حجم پایین و کیفیت بالا را از سرورهای رادیولوژی دریافت می کند. استفاده از بستر ملی (اینترانت) باعث می شود هزینه های اینترنت شما در حد وبگردی کاهش یابد.

دانلود کنید

تماس با ما


پیشنهادات، انتقادات و نظرات خود را در رابطه با سیستم آرشیو آنلاین با ما مطرح کنید.
تمام نظرات و نیازهای همکاران گرامی بصورت آپدیت اضافه خواهد شد.

051-38418001-4