Intra Oral Imaging

گرافی های داخل دهانی

انواع گرافی های داخل دهانی PA، Bitewing و Occlusal با تکنیک موازی یا در زوایای مختلف بصورت دیجیتال و همراه با بزرگنمایی یا اندازه گیری طول ریشه ها در صورت درخواست همکار محترم

2D Imaging

گرافی های خارج دهانی

تهیه گرافی های خارج دهانی مانند پانورامیک، سفالوگرام، انواع تصاویر دو بعدی صورت و سینوس ها، بررسی مفاصل فکی و بایت وینگ خارج دهانی با انواع دستگاه های رادیولوژی مجهز به حالت اطفال جهت کاهش دوز کودکان 

3D Imaging

اسکن های سه بعدی

اسکن های سه بعدی CBCT در فیلدهای بسیار کوچک تا کل جمجمه و گردن با قابلیت های مختلف از جمله کاهش دوز اشعه کودکان و خانم های باردار با تکنیک Ultra Low Dose و تکنولوژی Calm جهت رفع اثرات حرکت سر بیمار که ریسک تکرار اسکن در کودکان را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد.

ارائه انواع خدمات

سفالوگرام One Shot

انجام سفالوگرام جانبی با روش One Shot برای کاهش تاثیر حرکت بیمار و کاهش دوز. این روش خطای رادیوگرافی در اثر حرکت بیمار را براحتی مشخص می کند تا در اندازه گیری ها خطایی ایجاد نشود.

Smart Pan

ساخت تصاویر پانورامیک بازسازی شده از طریق تغییر لایه های تصویر CBCT. این نما بیشتر مناسب تلفیق با نماهای دیگر مثل کرونال است.

DR/CR OPG

تمام رادیوگرافی های فک و صورت با هر دو روش DR و CR قابل انجام است. هرکدام از این روش ها مزایا و معایب خود را دارند که در مقالات سایت توضیح داده شده است.

پرینت کاغذی و کلیشه رادیولوژی

تصاویر و کلیشه ها امکان پرینت بر روی Blue Film و برگه های گلاسه را دارد. برگه های گلاسه به دلیل رنگی بودن، جزئیات بهتری بخصوص در CBCT به پزشک ارائه می دهد.

ارسال آنلاین

تمام گرافی های مرکز بصورت پیامک- واتساپ و تلگرام و همچنین از طریق سایت قابل دسترسی است. همچنین نرم افزار آرشیو در کامپیوتر و موبایل، قابلیت دانلود خودکار تصاویر در رایانه پزشک محترم را دارد.

آرشیو مداوم

اطلاعات بیماران شامل تصاویر خام، پرینت شده و تصویر نسخه تا حداقل مدت 10 سال در سرورهای مرکز نگهداری می شود که در صورت درخواست قابل دسترسی است.

 
  • مشهد-ابتدای کلاهدوز یک
  • 051-38418001-4
  • 051-38331990-1
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گالری تصاویر

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا